ubytovani-opalice.cz

Dolní Dunajovice nabídky - Ubytování - Zažijte nejlepší dovolenou v Česku. Skvělé ubytování čeká na vás!

Dolní Dunajovice

Ubytování TradiceJinak

Zobrazit cenu

Hledat ubytování

Dospělí: Děti: Pokoje:

Bazén: Sauna: Parkoviště: Zvířata:

Bezplatné zrušení rezervace:

Partner vyhledávání: Booking.com

Mapa pokojů

Dolní Dunajovice cz Představte si zemi, kde se historie snoubí s divokou přírodou a každý kout vypráví svůj vlastní příběh. Od majestátních vrcholů Krkonoš přes hluboké šumavské hvozdy až po romantické uličky staré Prahy. Česko nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého cestovatele. Prozkoumejte gotické hrady, renesanční zámky nebo relaxujte v proslulých lázních. Naše široká nabídka ubytování vám zajistí pohodlí po celodenním objevování krás této země. Nečekejte a zajistěte si svůj nocleh včas.

Počet nabídek: 32
Počet rezervací nabídek ovlivňuje zobrazené pořadí v seznamu ubytovacích zařízení.
Apartmán Ema Dolní Dunajovice
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.7/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Kostelní 681b Apartmán číslo 6


Apartmán Ema Dolní Dunajovice se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a může se pochlubit balkonem. Zámek Lednice se nachází jen 22 km daleko a Brněnské výstaviště 45 km. Zámek Valtice se nachází 20 km od tohoto ubytování s klimatizací. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.Tento apartmán má terasu, 1 ložnici, obývací prostor a kuchyň s dobrým vybavením včetně lednice a myčky nádobí. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.Apartmán Ema Dolní Dunajovice nabízí dětské hřiště. ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Apartmán Ema Dolní Dunajovice, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.206140

Apartmány MALIK
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.5/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - U Kina 729


Apartmány MALIK nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a ubytování s klimatizací, terasou a bezplatným Wi-Fi. Zámek Valtice se nachází 20 km odtud.Apartmány MALIK nabízí ubytování, v němž najdete posezení s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami, fénem a sprchou. V kuchyni je k dispozici lednice, myčka nádobí, trouba a kávovar.V ubytování Apartmány MALIK budete mít k dispozici také akvapark.Zámek Lednice se nachází 21 km od ubytování Apartmány MALIK a Brněnské výstaviště je 45 km daleko. Letiště Brno Tuřany ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Apartmány MALIK, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.863572

Ubytování Kroupa
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.0/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Rudé armády 21


Ubytování Kroupa se nachází v centru obce Dolní Dunajovice v Jihomoravském kraji, 6 km od Mikulova a 38 km od Brna. Nabízí gril a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a přímo u budovy je neplacené veřejné parkoviště.Všechny apartmány mají vlastní koupelnu a kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Na zastřešené terase je gril a přístřešek pro jízdní kola.Na místě je obchod, který nabízí výběr místních vín a řemeslných sýrů a šunky.Na letiště Brno-Tuřany je to 34 km.Příjezd od 15:00 skončilo v 10:00.Pro ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Ubytování Kroupa, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1034386

Vila Witke
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.4/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Lípová


Vila Witke se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a poskytuje terasu, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Zámek Valtice se nachází 20 km odtud. Zámek Lednice se nachází 21 km od této vily a Brněnské výstaviště 45 km.Tato vila má 5 ložnice, 3 koupelny, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.Po dni, kdy se budete věnovat pěší turistice a cyklistice, si můžete dopřát relaxaci na ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Vila Witke, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.211387

APARTMÁNY - Archivní sklep
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  10.0/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Vinařská 664


APARTMÁNY - Archivní sklep poskytuje zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Zámek Valtice je 21 km odtud. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a dostupné je také bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Některé ubytovací jednotky mají také kuchyňský kout s myčkou nádobí, troubou a mikrovlnná trouba.Nedaleko od ubytování se můžete věnovat cyklistice.Zámek Lednice se nachází 22 km od ubytování APARTMÁNY - Archivní sklep a Hrad Špilberk je 47 km daleko. Letiště Brno Tuřany leží 45 km od ubytování.Příjezd od 15:00 skončilo v 11:00.V tomto ubytování se ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - APARTMÁNY - Archivní sklep, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1060768

 
Apartmán Ubytování De Donawitz - Dolní Dunajovice
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  10.0/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - 681 Kostelní Apartmán č. 1


Apartmán Ubytování De Donawitz - Dolní Dunajovice se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací, zahradu a vybavení pro grilování. Zámek Valtice se nachází jen 21 km daleko a Zámek Lednice 22 km. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám.Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, kuchyňský kout s kompletním vybavením a terasu s výhledem na hory. Koupelna ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Apartmán Ubytování De Donawitz - Dolní Dunajovice, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1014185

Apartmá U rybníčku
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.5/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - U Vodárny


Apartmá U rybníčku se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a bar.Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, minibarem a toustovačem. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a fénu.Zámek Valtice se nachází 20 km od ubytování Apartmá U rybníčku a Zámek Lednice je 22 km daleko. Letiště Brno Tuřany leží 43 km od ubytování.Příjezd od 15:00 skončilo v 10:00.When travelling with ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Apartmá U rybníčku, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.213135

Naturální vinařství DVOREK - Penzion, Bistro & Wellness
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.1/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Rudé armády 29


Naturální vinařství DVOREK - Penzion, Bistro & Wellness se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a poskytuje ubytování s sezónním venkovním bazénem, neplaceným soukromým parkovištěm, terasou a barem. Zámek Valtice je 20 km daleko. Zámek Lednice se nachází 22 km od ubytování. Brněnské výstaviště je 45 km daleko a Hrad Špilberk 45 km. Toto ubytování má saunu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Zařízení všech pokojů zahrnuje vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a některé pokoje zahrnují také kuchyňský kout s lednicí.V ubytování Naturální ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Naturální vinařství DVOREK - Penzion, Bistro & Wellness, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.213306

Ubytování TradiceJinak
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.3/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Kostelní 419


Ubytování TradiceJinak se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování poskytuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Zámek Valtice se nachází 20 km odtud.V kuchyni najdete lednici, myčku nádobí a varnou desku a v koupelně je sprcha a bezplatné toaletní potřeby.Na místě je k dispozici dětské hřiště a v blízkém okolí ubytování Ubytování TradiceJinak se můžete věnovat cyklistice.Zámek Lednice se nachází 21 km od ubytování Ubytování ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Ubytování TradiceJinak, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.678718

Apartmány Michelle
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  10.0/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Sklepní 754


Apartmány Michelle se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí terasu. Zámek Valtice je 20 km daleko a Zámek Lednice 22 km. V ubytování je dostupné Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a na místě je k dispozici soukromé parkoviště.Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a varnou deskou. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a bezplatných toaletních potřeb.Hrad Špilberk se nachází 46 km od ubytování Apartmány Michelle a Brněnské výstaviště 46 ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Apartmány Michelle, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1066978

Atrium apartment
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  10.0/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Hlavní 76 vchodové dveře vlevo


Atrium apartment se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Zámek Lednice se nachází 21 km daleko, Hrad Špilberk 45 km a Brněnské výstaviště 45 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Zámek Valtice se nachází 20 km odtud.Tento apartmán má terasu, 1 ložnici, obývací prostor a kuchyň s dobrým vybavením včetně lednice a myčky nádobí. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.Kolonáda na Reistně se nachází 21 km od ubytování Atrium apartment a Minaret je 23 km daleko. ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Atrium apartment, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1070899

Apartmány Vinařství Šebesta
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.6/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Lípová 688


Apartmány Vinařství Šebesta se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a poskytuje terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště pro hosty, kteří přijedou autem. Jen 20 km odtud se nachází Zámek Valtice a Zámek Lednice je 21 km daleko. Zhruba 45 km od ubytování se nachází Brněnské výstaviště, 45 km daleko je Hrad Špilberk a 22 km Kolonáda na Reistně. Minaret se nachází 23 km od tohoto penzionu a Janův hrad 26 km.V ubytování Apartmány Vinařství Šebesta mají všechny pokoje šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Apartmány Vinařství Šebesta, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.210714

Duplex apartmán Pálava
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.5/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - 681 Kostelní


Duplex apartmán Pálava se nachází na ideálním místě v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí terasu a bankomat. Zámek Valtice se nachází 21 km odtud a Zámek Lednice 22 km. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.Duplex apartmán Pálava nabízí dětské hřiště. Po ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Duplex apartmán Pálava, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.212316

Penzion PROVANS - Pálava
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  10.0/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Poštovní 164


Penzion PROVANS - Pálava se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a poskytuje zahradu, sdílený lounge, terasu a bar. Zhruba 20 km od ubytování se nachází Zámek Valtice, 21 km daleko je Zámek Lednice a 46 km Hrad Špilberk. Tento penzion má vířivku, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Pokoje v ubytování Penzion PROVANS - Pálava mají TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Vlastní koupelna je vybavená sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Všechny pokoje v ubytování Penzion PROVANS - Pálava mají vlastní koupelnu a ložní prádlo.Během ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Penzion PROVANS - Pálava, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1041256

ZELENÝ SKLEP
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.2/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - 648 Sklepní


ZELENÝ SKLEP se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí sdílený lounge, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Zámek Valtice se nachází 20 km daleko a Zámek Lednice 22 km. Zhruba 45 km od ubytování se nachází Brněnské výstaviště, 46 km daleko je Hrad Špilberk a 22 km Kolonáda na Reistně. Wilfersdorf Palace se nachází 36 km od tohoto penzionu a Brno hlavní nádraží 45 km.V ubytování ZELENÝ SKLEP mají všechny pokoje psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Vlastní koupelna je vybavená sprchou. Pokoje v ubytování ZELENÝ ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - ZELENÝ SKLEP, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.1037123

Penzion Holacký
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.2/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Sklepní 598


Penzion Holacký se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a poskytuje zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Zámek Valtice se nachází 20 km odtud. Tato vila s terasou se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice, tenisu a dalším aktivitám.Tato vila má 5 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny. Vila má také koupelnu.V ubytování Penzion Holacký budete mít k dispozici také akvapark.Zámek Lednice se nachází 22 km od ubytování Penzion Holacký a Brněnské výstaviště je 45 km daleko. Letiště ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Penzion Holacký, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.207227

Restaurace a Penzion Praha
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  8.7/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Hlavní 74


Restaurace a Penzion Praha se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí restauraci, která podává tradiční místní kuchyni. V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi a hosté si mohou zahrát kulečník.Pokoje v penzionu Praha jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Standardem je vlastní koupelna.Praha restaurant and pension má také terasu a neplacené soukromé parkoviště. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálený 50 metrů.Ubytování se nachází ve vinařské oblasti Pálava. Město Mikulov, vodní nádrž Nové Mlýny a aquapark Aqualand Moravia jsou vzdálené necelých ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Restaurace a Penzion Praha, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.203471

Penzion Volařík
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  8.9/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Rudé armády 40


Penzion Volařík se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí výhled na chráněnou krajinnou oblast Pálava. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a salonek s kulečníkem. Wi-Fi je dostupné zdarma.Penzion Volařík má sdílenou kuchyň.Na místě je neplacené parkoviště a autobusová zastávka je vzdálená 100 metrů. Mikulov s vinicemi, zámkem a vinnými sklípky a aquapark Aqualand Moravia v Pasohlávkách jsou vzdálené 10 km. Lednicko-valtický areál je vzdálený 20 km.Příjezd od 14:00 skončilo v 10:00.Informujte prosím penzion Volařík o předpokládaném čase svého ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Penzion Volařík, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.626092

Penzion Dolní Dunajovice
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  8.6/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - U vodárny 380


Penzion Dolní Dunajovice se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Za příplatek je k dispozici ochutnávka vín. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.Některé pokoje mají posezení. Standardem je vlastní koupelna s vanou nebo sprchou. TV je k dispozici na vyžádání a za příplatek.K dispozici je také sdílená kuchyň.V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně jízdy na koni, cyklistiky a rybaření. Penzion Dolní Dunajovice stojí 38 km od Brna a 6 km od Mikulova. Brno–Na letiště Tuřany je to 34 km.Příjezd od 16:00 skončilo ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Penzion Dolní Dunajovice, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.204273

Penzion Lederer
Dolní Dunajovice

  zobrazit termíny

  vlastní doprava

  9.3/10

zobrazit detaily

Dolní Dunajovice - Hlavní 101


Penzion Lederer se nachází v destinaci Dolní Dunajovice a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a bar. Zhruba 20 km od ubytování se nachází Zámek Valtice, 22 km daleko je Zámek Lednice a 45 km Brněnské výstaviště. Toto ubytování poskytuje sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Všechny pokoje v ubytování Penzion Lederer mají posezení. Zařízení každého pokoje zahrnuje vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a některé pokoje mají také kuchyň s lednicí. Všechny pokoje v ubytování Penzion Lederer mají v ceně ložní prádlo ...

Další informace o nabídce cz - Dolní Dunajovice - Penzion Lederer, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.

BG.208538

Webové stránky ubytovani-opalice.cz a naši partneři (Google) používají technologie cookies pro účely marketingu, personalizované i nepersonalizované reklamy a statistické účely. Nastavení cookies můžete spravovat ve svém prohlížeči. GDPR OK